• VIŠE
    _
  • ENG
TRENUTNO NA PROGRAMU
/ TV program
Ne propustite na Areni
Nogomet
Francuska liga:PSG - Guingamp
17:00 h
19. sij 2019.
LIVE prijenosi
  • 14:30
    Azijski kup: Kirgistan - Filipini
  • 14:30
    Azijski kup: Republika Koreja - Kina
  • 15:00
    Turska liga: Vakifbank - Besiktas
  • 17:00
    Azijski Kup: Vietnam - Jemen
  • 17:00
    Azijski Kup: Iran - Irak
  • 18:30
    Liga prvaka: AEK - Dijon
  • 19:00
    Francuska liga: Monaco - Nice
  • 19:05
    Francuska liga: Toulouse - Lyon
  • 19:25
    Copa Del Rey:Atletico Madrid - Girona
  • 20:25
    Liga prvaka: Red Bull Salzburg - Red Bull Munich
  • 20:25
    Liga prvaka: Avellino - Murcia
  • 21:00
    Francuska liga: ST Etienne - O. Marseille
  • 21:25
    Copa Del Rey:Leganes - Real Madrid
  • 01:00
    Nhl: Ottawa - Colorado
Košarka
Aba liga:Zadar - Partizan Nis
17:00 h
19. sij 2019.
/ Prikazujemo
Budite uvijek na Areni
KAKO DO ARENE
Najkraćim putem do nas
/ Vijesti
Izdvajamo
Hrvatska razbila Japance, ali Lino Červar je zabrinut: To ovako ubuduće neće ići...
Hrvatski rukometaši očekivano su svladali nedorasli Japan u 2. kolu SP-a u Münchenu, na kraju je bilo 35:27. No, izbornik Lino Červar se ne zan ...
Koliko stvarno vrijede 'bili tići'? Hajduk je odbio 'uvredljivu' ponudu za svog napadača...
Čelni ljudi Hajduka čine sve kako bi se riješili 'viška' igrača, no ne žele prodavati u bescjenje. Pokazalo se to i u slučaju napadača Said ...
Liverpool prekinuo svoju krizu, Salah ga učvrstio na vrhu Premiershipa
U utakmicama 22. kola Premiershipa igranima ove subote Liverpool je u gostima svladao Brighton, dok je Arsenal izgubio u gradskom derbiju od West H ...
/ Rezultati
Pregled aktualnih događanja
Gyor
0 - 0
Cegled
Sered
0 - 0
VAC Ujbuda
Senica
0 - 0
Dukla Banska Bystrica
Opava
0 - 0
Prostejov
Varnsdorf
0 - 0
Chrudim
Bayi Fubang
21 - 35
Zhejiang L.
Guangzhou
33 - 23
Beijing BG
Beijing Jinyu
49 - 57
Shanghai
UTA
1 - 2
Bekescaba
Michalovce
1 - 0
Trebisov
Samut Sakhon
0 - 1
Muang Thong
Spartak Moskva
1 - 0
Lok.Tashkent
Phoenix Pet.
39 - 30
Meralco
Galatasaray
2 - 0
Karayollari
Omskie Yastr.
2 - 1
Irbis Kazan
20/Litva
2 - 1
20/Rumunjska
C.Ruud
0 - 0
R.Brancaccio
Sonicboom
50 - 67
Seoul Thunders
Anyang
56 - 70
Mobis Phoebus
Akita
54 - 55
Alvark Tokyo