• VIŠE
    _
  • ENG
TRENUTNO NA PROGRAMU
| TV program
Ne propustite na Areni
Nogomet
HT Prva liga:Hajduk Split - Istra 1961
20:00 h
21. srp 2019.
LIVE prijenosi
  • 07:00
    1/8 Finala
  • 08:30
    1/8 Finala
  • 09:00
    BliBli Indonesia Open: Finala
  • 10:00
    1/8 Finala
  • 11:30
    1/8 Finala
  • 13:00
    Plivanje Dan 1 Finala
  • 14:00
    ATP 250 Bastad: Finale
  • 16:00
    Škotski liga kup: St Johnson - Ross Country
  • 16:00
    Švicarska liga: Young Boys - Servette
  • 18:00
    Norveška liga: Brann - Staebek
  • 18:00
    Srpska Super liga: Indjija - Partizan
  • 19:00
    Češka liga:Teplice - Slavia Prag
  • 20:00
    HT Prva liga:Hajduk Split - Istra 1961
  • 20:00
    ATP 250 Newport: Finale
  • 20:00
    Norveška liga: Molde - Sarpsborg
  • 22:00
    PRVA LIGA
  • 22:00
    MLB:LA Dodgers - Miami
  • 00:00
    MLS: CINCINNATI - NEW ENGLAND
  • 01:30
    ITU WORLD SERIES: MIX RELAY WORD CHMAP.
  • 03:00
    SVJETSKO PRVENSTVO U VODENIM SPORTOVIMA: DAN 2 - KVALIFIKACIJE
Nogomet
Češka liga:Teplice - Slavia Prag
19:00 h
21. srp 2019.
| Prikazujemo
Budite uvijek na Areni
KAKO DO ARENE
Najkraćim putem do nas
| Vijesti
Izdvajamo
Osijek slomio Slaven Belupo; pogledajte prve golove u novoj sezoni HT Prve lige
U prvoj utakmici prvog kola Hrvatski Telekom Prve lige, u Gradskom vrtu je Osijek svladao Slaven Belupo 2:0                                                                                     
Dan nakon europske katastrofe i službeno završen jedan od najvećih transfera Hajduka u povijesti
Dan nakon što je Hajduk šokantno ispao iz Europe već u prvom pretkolu Europske lige, stigla je i službena potvrda - Domagoj Bradarić novi je ...
Hrvatski vaterpolisti gaze, ali izbornik Ivica Tucak upozorava: Mi sad možemo sve izgubiti...
Nakon tri uvjerljive pobjede u grupnoj fazi Svjetskog prvenstva hrvatski vaterpolisti okreću se bitnom, a to je eliminacijska faza ...
| Rezultati
Pregled aktualnih događanja
Grčka
2 - 3
SAD
Rockdale City
0 - 0
Blacktown City
Melb.Tigers
34 - 22
Eltham
Fukushima
1 - 0
Kumamoto
APIA Leichhardt
3 - 1
Sydney Olympic
19/Australija
70 - 63
19/Mađarska
19/J.Koreja
67 - 89
19/SAD
Nippon Ham
2 - 8
Chiba Lotte
Crna Gora
9 - 9
Australija
Magpies Crusaders
4 - 3
Olympic
Sydney United
0 - 1
21/Sydney
M.Bouzkova
2 - 0
N.Kostic
Dandenong
OT 111 - 106
Ringwood
Southern S.
83 - 97
Frankston
Melbourne T.
72 - 93
Eltham
Novi Zeland
8 - 12
Brazil
Tijuana
4 - 5
Dos Laredos
Fresno
2 - 1
Portland 2
Dandenong
68 - 71
Ringwood
Sandringham
OT 96 - 97
Frankston