• VIŠE
    _
  • ENG
TRENUTNO NA PROGRAMU
/ TV program
Ne propustite na Areni
Košarka
ABA liga: Partizan NIS - Cibona
18:55 h
20. sij 2018.
LIVE prijenosi
  • 07:00
    Grand Slam
  • 09:55
    Australska liga: Sydney - Central Cost Mariners
  • 12:00
    Turska liga: Istanbul - Fenerbahce (M)
  • 12:20
    Konigssee 1. vožnja
  • 13:40
    Konigssee 2. vožnja
  • 15:00
    Italija Serie B: Cremonese - Parma
  • 15:00
    Turska liga: Galatasaray - Vakifbank (Ž)
  • 17:00
    Francuska liga: Nantes - Bordeaux
  • 17:00
    ABA liga: Cedevita - Mega Bemax
  • 18:00
    Belgijska liga: Standard - Eupen
  • 18:00
    Italija Serie B: Spezia - Palermo
  • 18:55
    ABA liga: Partizan NIS - Cibona
  • 19:55
    Francuska liga: Montpellier - Toulouse
  • 20:00
    Francuska ligue 1: Rennes - Angers
  • 20:30
    Italija Serie B: Cesena - Bari
  • 20:55
    NHL: Colorado - New York Rangers
  • 21:55
    Paulista: Sao Paulo - Novorizontino
Nogomet
Francuska liga: Lyon - PSG
20:55 h
21. sij 2018.
/ Prikazujemo
Budite uvijek na Areni
KAKO DO ARENE
Najkraćim putem do nas
/ Vijesti
Izdvajamo
Červar nije izbačen s Europskog prvenstva, ali je ipak kažnjen!
Hrvatski rukometni savez morat će platiti tri tisuće eura kazne zbog nesportskog poteza Line Červara koji je u utakmici s Bjelorusijom rukama pr ...
Još jedno grozno mučenje aktualnih europskih rukometnih prvaka!
Na otvaranju drugog kruga Europskog prvenstva rukometaši Njemačke u Varaždinu su ovog petka teškom mukom svladali Češku 22:19 i tako ostali u ...
Umjesto Ćorića Dinamo prodaje svog drugog dragulja za 15 milijuna eura!?
Šahtar iz Donjecka trenutno pregovara s Dinamom oko dovođenja talentiranog Nikole More, a odšteta bi mogla biti čak 15 milijuna eura... ...
/ Rezultati
Pregled aktualnih događanja
Wigry Suwlaki
0 - 0
Atlantas
Anorthosis
0 - 0
Ethnikos Ach.
Skyliners
8 - 16
Bayreuth
Levice
12 - 12
Prievidza
Kosice
8 - 0
Svit
Nova Ves
17 - 12
Inter B.
Zilina
10 - 15
Komarno
Odolena Voda
0 - 0
Benatky
Č.Budejovice
0 - 0
Zlin
CZU Prag
0 - 0
Karlovarsko
Olomoucko
0 - 10
Opava
Svitavy
0 - 0
Slovan Usti
Dečin
0 - 0
Brno
Standard
0 - 0
Eupen
Budowlani Lodz
0 - 0
Bielsko Biala
Stavanger
0 - 0
Manglerud
Araberri
18 - 16
Coruna
Frolunda
0 - 0
Lulea
Karlskrona
0 - 0
Mora
Orebro
0 - 0
Rogle